Brownstone » Brownstone Institute články » Milý Pfizere: Nechte děti na pokoji

Milý Pfizere: Nechte děti na pokoji

SDÍLET | TISK | E-MAILEM

Společnost Pfizer plánuje obrátit se na FDA, aby získala povolení k očkování děti od 5 do 12 let na základě studie, kterou tvrdí, že ji dokončili. Bidenova administrativa je na palubě. 

To je naprosto bezohledné, nebezpečné na základě nedostatku bezpečnostní údaje a špatná metodologie výzkumu a bez jakéhokoli vědeckého základu.

Jsou děti ohroženy Covid-19, které by si zasloužily očkování? Co ukazují důkazy? 

Míra úmrtnosti na infekce (IFR) je zhruba podobná (nebo pravděpodobně nižší, jakmile se shromáždí všechna data o infekci) sezónní chřipce. Stanfordova John PA Ioannidis identifikovali 36 studií (43 odhadů) spolu s dalšími 7 předběžnými národními odhady (50 kusů údajů) a dospěli k závěru, že mezi lidmi mladšími 70 let na celém světě se úmrtnost na infekci pohybovala od 0.00 % do 0.57 % s mediánem 0.05 % napříč různými globálními lokalitami (s opraveným mediánem 0.04 %). Přežití pro osoby do 70 let je 99.5 % (aktualizace Ioannidis). Navíc se zaměřením na děti „Odhadovaná IFR se blíží nula pro děti a mladí dospělí." Globální data jednoznačně říkají, že „úmrtí způsobené Covidem jsou neuvěřitelně vzácné“ u dětí.

Publikované důkazy jsou nezvratné, že riziko vážného onemocnění nebo úmrtí na Covid-19 u dětí je téměř nulové (statistická nula) a tyto důkazy se shromažďují již více než rok; ve skutečnosti jsme to věděli více než 18 měsíců. Je zřejmé, že děti jsou vystaveny velmi nízkému riziku šíření infekce na ostatní děti, šíření do dospělí jak je vidět v domácnost přenos studia, nebo si to odnést domů popř onemocnět, nebo zemříta toto je ustálený vědecký globální důkaz. Děti jsou méně ohroženy rozvojem závažných onemocnění a jsou také mnohem méně náchylné a pravděpodobně se rozšíří a vedou SARS-CoV-2 (odkazy 1, 2, 3, 4). To znamená, že jakákoliv hromadná injekce/očkování nebo dokonce klinické zkoušky na dětech s tak téměř nulovým rizikem šíření a nemoc/smrt je kontraindikováno, je neetické a může být spojeno s významným poškozením.

Diskuse o riziku a přínosu pro děti s těmito injekcemi Covid-19 je velmi odlišná než pro dospělé. Faktem je, že se jedná o zcela nový a experimentální injekční terapie bez střednědobých nebo dlouhodobých údajů o bezpečnosti (nebo dokonce s definitivními údaji o účinnosti). Pokud pokročíme s očkováním našich dětí bez řádného testování bezpečnosti, vystavíme jim potenciálně katastrofální riziko, včetně úmrtí některých.

Tým týmu výzkumníci Johns Hopkins nedávno hlášeny že když se podívali na skupinu asi 48,000 XNUMX dětí v USA infikovaných virem, zjistili Ne (nula) Úmrtí na covid mezi zdravými dětmi. Dr. Makary uvedl, že jeho tým „pracoval s neziskovou organizací FAIR Health na analýze přibližně 48,000 18 dětí mladších 2020 let s diagnózou Covid v datech zdravotního pojištění od dubna do srpna XNUMX… po prostudování komplexních údajů o tisících dětí tým „našel nulová úmrtnost u dětí bez preexistujícího zdravotního stavu, jako je leukémie.

S tímto pozadím jsme v první řadě věděli o velmi nízkém riziku pro děti, ale chtěli jsme vědeckou dokumentaci (molekulární/biologickou), proč toto nízké riziko existuje, abychom podpořili náš argument proti těmto injekcím u našich dětí. Důkazy uvedené níže (včetně rizika samotné injekce) mohou pomoci vysvětlit, proč děti nejsou kandidáty na vakcíny Covid (zde a zde) a mohou být (jsou) imunní a lze je považovat za „plně očkované“.

Klíčové argumenty jsou:

1.) Virus využívá receptor ACE 2 ke vstupu do hostitelské buňky a receptor ACE 2 má omezenou (méně) expresi a přítomnost v nosním epitelu u malých dětí (potenciálně v horních cestách dýchacích); to částečně vysvětluje, proč je u dětí v první řadě menší pravděpodobnost, že se nakazí nebo že ji přenesou na další děti nebo dospělé, nebo dokonce vážně onemocní; biologický molekulární aparát prostě není v nosohltanu dětí, jak výmluvně uvádí Patel a Bunyavanich. Obcházením této přirozené ochrany (omezené nosní ACE 2 receptory u malých dětí) a vstupem do ramenního deltového svalu by se mohla uvolnit vakcína, její obsah mRNA a LNP (např. PEG) a generovat prudký nárůst do oběhu, který by pak mohl poškodit endoteliální výstelku krevních cév (vaskulatury) a způsobit závažné alergické reakce (např zde, zde, zde, zde, zde).

2) Nedávné výzkum (srpen 2021). Loske prohlubuje naše chápání tohoto přirozeného typu biologické/molekulární ochrany ještě dále tím, že ukazuje, že preaktivovaná (primovaná) antivirová vrozená imunita v horních cestách dýchacích dětí pracuje na kontrole časné infekce SARS-CoV-2… což má za následek silnější časnou vrozenou antivirovou odpověď na infekci SARS-CoV-2 než u dospělých.“

3) Když je člověk očkován nebo se nakazí přirozeně, vede to k tvorbě, distribuci ve tkáních a klonální evoluci B buněk, což je klíčem ke kódování humorální imunitní paměti. Existuje nedávné výzkumné důkazy od Yang publikoval v Věda (květen 2021), že krev vyšetřená od dětí odebraných před pandemií Covid-19 má paměťové B buňky, které se mohou vázat na SARS-CoV-2, což naznačuje silnou roli raného dětství vystavení koronavirům běžného nachlazení (koronavirům). Toto je podporováno Mateus a kol. kteří informovali o paměti T buněk předchozím koronavirům, které způsobují běžné nachlazení (zkřížená reaktivita/zkřížená ochrana). 

4) Weisberg a Farber a kol. navrhnout (a stavět na výzkumné práci od Kumar a Faber), že důvodem, proč děti mohou snadněji neutralizovat virus, je to, že jejich T buňky jsou relativně naivní. Tvrdí, že protože dětské T buňky jsou většinou netrénované, mohou tak imunologicky reagovat rychleji a hbitěji na nové viry.

5) Riziko: Objevuje se diskuse o tom, že s přibližně 570 úmrtími způsobenými injekcí Covid u dětí registrovanými ve VAERS a CDC hlásí přibližně 350 úmrtí u dětí od vzniku nouzového stavu (únor/březen 2020), pak vakcína zabíjí více. děti než samotný virus/nemoc (Steve Kirsh, osobní sdělení, 2. zářínd 2021).

6) Zpráva Yale University (Zpráva Yale a Albert Einstein College of Medicine z 18. září 2020 v časopise Science Translational Medicine) naznačuje, že děti a dospělí vykazují velmi různorodé a odlišné reakce imunitního systému na infekci SARS-CoV-2, což pomáhá pochopit, proč mají mnohem méně nemocí. nebo úmrtnost na COVID. „Od prvních dnů vypuknutí COVID-19 vědci pozorovali, že děti infikované virem mají tendenci se mít mnohem lépe než dospělí… výzkumníci uvedli, že hladiny dvou molekul imunitního systému – interleukinu 17A (IL-17A), který pomáhá mobilizovat reakce imunitního systému během časné infekce a interferon gama (INF-g), který bojuje proti replikaci viru – byly silně spojeny s věkem pacientů. Analýza ukázala, že čím mladší je pacient, tím vyšší jsou hladiny IL-17A a INF-g...tyto dvě molekuly jsou součástí vrozeného imunitního systému, primitivnějšího, nespecifického typu reakce aktivované brzy po infekci.

7) Dowell a kol. (2022) nedávno publikoval a komentoval protilátkovou a buněčnou imunitu u dětí (ve věku 3-11 let) a dospělých. Jejich zjištění potvrzují biologický základ toho, proč je infekce SARS-CoV-2 u dětí obecně mírná nebo asymptomatická. Uvedli, že protilátkové reakce proti spike proteinu byly u dětí zvýšené a sérokonverze „posílila reakce proti sezónním beta-koronavirům prostřednictvím křížového rozpoznání domény S2. Neutralizace virových variant byla srovnatelná mezi dětmi a dospělými. Spike-specifické T-lymfocytární reakce byly u dětí více než dvakrát vyšší a byly také detekovány u mnoha séronegativních dětí, což ukazuje na již existující zkřížené reakce na sezónní koronaviry. Velmi klíčové ve zjištěních bylo, že děti si udržely a zachovaly „protilátkové a buněčné odpovědi 6 měsíců po infekci, zatímco u dospělých došlo k relativnímu ústupu. Reakce specifické pro hroty byly také více než stabilní po 12 měsících. Děti proto generují robustní, zkříženě reaktivní a trvalé imunitní reakce na SARS-CoV-2 se zaměřenou specificitou pro spike protein.

Co lze uzavřít? Shrnutí těchto objevů výzkumu dohromady posiluje argument, že děti nejsou kandidáty na vakcíny proti Covid a je třeba je považovat za „plně a kompletně očkované proti Covidu“. Navíc, jak jasně nastínil Whelan, je pro děti potenciálně katastrofální, pokud pokročíme s vakcínami, aniž bychom řádně prostudovali možné škody, které jim mohou ublížit. Vývojáři vakcín neprovedli řádné bezpečnostní studie a po dobu trvání, která by odhalila případné škody. 

Regulátoři: prosím zpomalte a požadujte testování bezpečnosti, bez ohledu na to, jak dlouho to trvá. Proveďte řádné analýzy rizika a přínosu a ujistěte se, že injekce jsou u dětí kontraindikovány. Zvláštní pozornost je třeba věnovat možnému rozsáhlému injekčnímu podávání dětem, než budou k dispozici skutečné údaje o bezpečnosti nebo účinnosti těchto injekcí.

Existuje jen velmi malé riziko a neexistují žádná data, důkazy nebo věda, které by ospravedlňovaly jakýkoli z Covid-19 injekce u dětí. Za žádných okolností bychom neměli vystavovat riziku injekcí dětem a uvažovat o riskování dětí, abychom ochránili dospělé, je zvrácené, lehkomyslné a velmi nebezpečné. Neexistují žádné bezpečnostní údaje. Zaměřit se spíše musí na včasnou léčbu a testování (sérové ​​protilátky nebo T buňky), aby se zjistilo, kdo je věrohodným kandidátem na tyto injekce, pokud je řádně eticky informován a je s ním souhlas, protože je velmi nebezpečné vrstvit očkování na stávající obnovené Covid , přirozeně získaná imunita (žádný přínos a pouze potenciální poškození/nežádoucí účinky) (zde, zde, zde, zde, zde, a zde). 

Musíme zjistit, kdo se covid zotavil, což je přirozená imunita, protože to je kritický kousek skládačky před jakoukoli injekcí. Navíc, pokud vůdci agentury pro veřejné zdraví Fauci, Walensky a Collins budou i nadále požadovat, aby naše děti byly očkovány, pak musí odstranit ochranu odpovědnosti pro všechny, kteří z toho mají prospěch.

Co to všechno znamená? Byl předložen biologický a molekulární (stejně jako epidemiologický) argument, který ukazuje, že děti jsou již „očkovány“. Společnost Pfizer a všichni vývojáři vakcín proti Covid (včetně Walenskyho z CDC, Fauciho z NIAID a Francise Collinse z NIH) musí odejít od našich dětí a diskutovat o tom pouze v případě, že odstraní ochranu odpovědnosti ze stolu. 

Pokud nemají na stole žádné riziko, nemůžeme jako rodiče tuto šanci využít. Něco pak na těchto vakcínách u našich dětí není úplně správné. Pokud jsou děti vystaveny tak nízkému riziku, pak by pro tyto úředníky a vývojáře vakcín mělo být problémem odstranit jejich ochranu. S tak nízkým rizikem u dětí a žádnou příležitostí k prospěchu a spravedlivými náklady, pokud jde o možné škody, jsou tyto vakcíny pro naše děti „nepoužít“.  Publikováno pod a Mezinárodní licence Creative Commons Attribution 4.0
Pro dotisky nastavte kanonický odkaz zpět na originál Brownstone Institute Článek a autor.

Autor

  • Paul Eliáš Alexandr

    Dr. Paul Alexander je epidemiolog se zaměřením na klinickou epidemiologii, medicínu založenou na důkazech a metodologii výzkumu. Má magisterský titul v epidemiologii z University of Toronto a magisterský titul z Oxfordské univerzity. Doktorát získal na McMaster's Department of Health Research Methods, Evidence and Impact. Absolvoval základní školení v oblasti bioterorismu/bioválky z John's Hopkins, Baltimore, Maryland. Paul je bývalý konzultant WHO a hlavní poradce amerického ministerstva HHS v roce 2020 pro reakci na COVID-19.

    Zobrazit všechny příspěvky

Darujte ještě dnes

Vaše finanční podpora Brownstone Institute jde na podporu spisovatelů, právníků, vědců, ekonomů a dalších lidí odvahy, kteří byli profesionálně očištěni a vysídleni během otřesů naší doby. Prostřednictvím jejich pokračující práce můžete pomoci dostat pravdu ven.

Přihlaste se k odběru Brownstone a získejte další novinky

Zůstaňte informováni s Brownstone Institute