Brownstone » Brownstone Institute články » Jak nebezpečné jsou masky pro děti?

Jak nebezpečné jsou masky pro děti?

SDÍLET | TISK | E-MAILEM

Zdá se, že naše agentury veřejného zdraví, jako je CDC a NIH, a odborníci na televizní lékařství nejsou schopni řešit klíčová zdravotní sdělení, která by mohla mít dramatický účinek na snížení rizika závažných následků u vysoce rizikových populací, jako je menšinová a afroamerická populace. metla SARS-CoV-2. 

Tyto agentury a mediální echo komory promarnily mnoho příležitostí informovat veřejnost o jednoduchých, ale velmi účinných zprávách (doplňování vitaminu D, kontrola obezity, včasná léčba atd.), které by mohly snížit nemocnost a zachránit životy. Pokračují. Nejen pro Covid-19, ale pro mnoho dalších nemocí.  

Například, obezita se ve většině studií ukázal jako silný vysoce rizikový faktor za věkem ve škodlivých následcích a lidský cíl pro SARS-CoV-2, kromě toho, že je starší, křehký a má komorbidní onemocnění. Být mladší s komorbidními stavy také vystavil člověka riziku. 

Věděli jsme tato data velmi brzy, možná jeden měsíc po březnu 2020, ale CDC atd. nedokázalo buď přečíst data, neporozumět datům, nebo na základě dat jednat. Bylo by slušelo, aby se naše agentury zabývaly těmito riziky v rozsáhlých vzdělávacích programech pro obyvatelstvo a zejména voláním po snížení tělesná hmotnost a zejména pro menšinové podskupiny (Afroameričané). 

V podobném světle to ukázaly studie doplnění vitaminu D for Afro Američané byl spojován se sníženým rizikem závažných onemocnění a úmrtností na SARS-CoV-2. Takže důkazy tu byly; chyběla pouze akce zdravotnických agentur. 

Včasná ambulantní léčba s úspěšnou kombinací a sekvenovanými antivirovými činidly by měly být široce používány (a měly by být používány) kortikosteroidy a léky proti srážení krve, aby pomohly ohroženým lidem. Afroamerická komunita si je vědoma toho, že „Covid (je) zabiják pro obézní: jako polití benzínem na vrcholu ohně. " 

Bohužel, více než dva roky po pandemii, zjevný problém veřejného zdravotního vzdělávání a správných politických rozhodnutí zůstávají nepřítomné a rezervované, vzhledem k nevyzpytatelným a matoucím reakcím ze strany zdravotnických a vládních úředníků. 

Nyní čelíme dalšímu rýsujícímu se obavám: potenciálnímu nebezpečí chlóru, polyesteru a mikroplastických složek obličejových masek (hlavně chirurgických, ale všech masově vyráběných masek), které se staly součástí našeho každodenního života kvůli pandemii Covid-19. . 

Naléhavé zprávy, i když vznikající a neoficiální, ale přesto životně důležité (a časem budou objasněny a definovány) týkající se výroby masek, kde „mnoho z nich (obličejových masek) je vyrobeno z polyesteru, takže máte problém s mikroplasty… z pleťových masek by obsahoval polyester se sloučeninami chloru...pokud mám masku před obličejem, tak samozřejmě mikroplast přímo vdechuji a tyto látky jsou mnohem toxičtější, než když je spolknete, protože se přímo dostanou do nervového systému. " 

Velmi nedávná britská publikace z roku 2022 (Jenner a kol. Detekce mikroplastů v lidské plicní tkáni pomocí μFTIR spektroskopie) soustředěný na polypropylen která je součástí obličejových masek a uvedla, že takové „mikroplasty byly identifikovány ve všech oblastech lidských plic pomocí analýzy μFTIR“. Kromě toho „nejhojněji byla zastoupena polypropylenová a polyethylentereftalátová vlákna“. Výzkumníci dospěli k závěru, že inhalace byla „cestou expozice MP“. A že tato studie „je první, která uvádí MPs ve vzorcích lidské plicní tkáně pomocí μFTIR spektroskopie“.

Objevily se také první zprávy o toxická plíseň, houby a bakterie které mohou představovat významnou hrozbu pro imunitní systém tím, že jej potenciálně oslabí. Zvláště nás znepokojuje nedávná zpráva o dýchání syntetických vláken v obličejových maskách. To vzbuzuje vážné obavy. 

„Uvolněné částice byly vidět na každém typu masky. Na každém typu masky byla také vidět pevná a volná vlákna. Pokud jsou všechny cizí částice a každé vlákno v každé obličejové masce vždy bezpečné a nelze je oddělit proudem vzduchu, pak by nemělo hrozit žádné riziko vdechnutí těchto částic a vláken. Pokud je však i malá část vláken masky oddělitelná vdechovaným proudem vzduchu nebo pokud jsou při výrobě masky nebo balení nebo manipulaci s maskou úlomky, existuje možnost nejen pronikání cizího materiálu do dýchacích cest, ale také pronikání do hlubokých plicní tkáně a potenciální patologické důsledky cizí tělesa v plicích. " 

Zprávy jsou, že „Grafen je pevný, velmi tenký materiál, který se používá při výrobě, ale při vdechování může být škodlivý pro plíce a může způsobit dlouhodobé zdravotní problémy.“ 

Existuje riziko potenciálních zánětlivých/fibrotických plicních onemocnění, protože tyto materiály v maskách vdechujeme již dva roky s delší dobou trvání a konec v nedohlednu. Tyto látky mohou být také vysoce karcinogenní. Nejen pro nás jako dospělé, ale musíme být velmi znepokojeni riziky, zejména pro naše děti, protože závisí na nás jako na rádcích a průvodcích při jejich rozhodování. 

Tyto modré chirurgické masky prostupují naše životy. Zůstávají všudypřítomné. “Zdraví Kanada vydal varování o modré a šedé jednorázové obličejové masky, které obsahují látku podobnou azbestu spojenou s „časnou plicní toxicitou“. Varování je specifické pro potenciálně toxické masky distribuované ve školách a školkách po celém Quebecu. Zdraví Kanada (a velká chvála jim)…“při předběžném posouzení rizik zjistil, že masky obsahují mikroskopické částice grafenu, které by při vdechnutí mohly způsobit vážné poškození plic.“ 

zprávy jsou a byly, že „někteří vychovatelé školky už nějakou dobu vyjadřovali podezření na masky, které v dětech vyvolávaly pocit, jako by polykaly kočičí chlupy, když je měly na sobě. Nyní víme, že místo kočičích chlupů děti celý den vdechovaly ekvivalent azbestu.“ Zdá se, že jde o látku známou jako grafen. 

Co je skutečně alarmující, je to, že „ SNN200642 Masky, které se používaly po celé Kanadě ve školních třídách, nebyly nikdy testovány na bezpečnost nebo účinnost. To je skutečně katastrofální selhání regulátorů, protože tyto chirurgické obličejové masky jsou spojeny s ranou plicní toxicitou. 

Co je skutečně děsivé, je to, že všechny tyto modré a podobné chirurgické obličejové masky způsobují vdechování plastových vláken a výsledky by mohly být zničující, zejména pro naše děti. Přesto to proniklo a nezdá se, že osoby, které rozhodují o politice Covid, se nezajímají o škodlivé důsledky. Tyto plasty obličejových masek se časem velmi pomalu rozkládají a jako takové mohou zůstat v plicích a mohou se jen nahromadit na nebezpečnou úroveň. 

Ani nevíme, co je „přijatelná“ úroveň, protože by žádná neměla být. Diskutuje se o tom, že imunitní systém může napadnout takové cizí předměty, a tak vést k dlouhodobému zánětu, který může vést k onemocněním, jako je rakovina. A znovu použité masky, které pronikají do našeho každodenního života, a na základě našich osobních zkušeností, produkují více uvolněných vláken. 

Dr Richard Urso nám ukázal, jak nebezpečné jsou, tím, že je dal pod mikroskop a odhalil polypropylenový plast vyfukovaný z taveniny. Některé masky dokonce obsahují laminát a to je velmi nebezpečné, jak víme, vdechovat. My jako rodiče činíme tato rozhodnutí; musíme ustoupit a zpochybnit mnoho z těchto rozhodnutí, která děláme a která se zdají být neoptimální. Pokud se vám to nezdá správné, pak musíte zatlačit zpět a zpochybňovat a vyžadovat vědu, vyžadovat data od těchto zdánlivě nepřipoutaných odborníků. 

Rozhodně jsme nezískali (v posledních dvou letech) a v současnosti nedostáváme náležitou péči a ochranu od odborníků na veřejné zdraví, příslušných zdravotnických agentur a tvůrců politik, které potřebujeme. 

Navíc se zdá, že masmédia nejsou schopna dělat investigativní typ žurnalistiky, aby plně informovala obyvatelstvo o tom, co veřejnost potřebuje vědět. Končíme zopakováním varování v JAMA uveřejnění že „obličejové roušky by neměli nosit zdraví jedinci, aby se chránili před infekcí dýchacích cest, protože neexistuje žádný důkaz, který by naznačoval, že obličejové roušky, které nosí zdraví jedinci, jsou účinné při prevenci onemocnění lidí“. 

Každý čin má svůj následek a vždy existuje riziko. Je proto nezbytné zvážit důsledky, než se pustíte do konkrétního postupu. Toto jsou rozhodnutí týkající se řízení rizik zejména pro rodiče a ne proto, že vám typ Dr. Fauci říká, že máte něco udělat, znamená to, že je to přesné nebo nutné. Jen se zamyslete nad nesmysly, o kterých jsme slyšeli zdvojnásobit maskování, kde řekl, že je použij jen jeden den odvolat v jiný den

Děti přicházejí se silným vrozeným imunitním systémem, který funguje ohromně dobře. Ve stejné době a podobně se jejich imunitní systém stále vyvíjí a my jsme nuceně zavírali, zavírali školy a maskovali vyvíjející se dítě. Nemáme žádné předchozí zkušenosti s následnými výsledky týkajícími se vývoje, zdraví a pohody dětí. 

Můžeme čelit katastrofálním následkům toho, co jsme během posledních dvou let udělali našim dětem nezdravé restriktivní politiky Covid a dovolili vládním technokratům, aby jim je vnutili. To jsou záležitosti příliš důležité na to, abychom je nonšalantně přehlíželi.Publikováno pod a Mezinárodní licence Creative Commons Attribution 4.0
Pro dotisky nastavte kanonický odkaz zpět na originál Brownstone Institute Článek a autor.

Autor

  • Paul Eliáš Alexandr

    Dr. Paul Alexander je epidemiolog se zaměřením na klinickou epidemiologii, medicínu založenou na důkazech a metodologii výzkumu. Má magisterský titul v epidemiologii z University of Toronto a magisterský titul z Oxfordské univerzity. Doktorát získal na McMaster's Department of Health Research Methods, Evidence and Impact. Absolvoval základní školení v oblasti bioterorismu/bioválky z John's Hopkins, Baltimore, Maryland. Paul je bývalý konzultant WHO a hlavní poradce amerického ministerstva HHS v roce 2020 pro reakci na COVID-19.

    Zobrazit všechny příspěvky

Darujte ještě dnes

Vaše finanční podpora Brownstone Institute jde na podporu spisovatelů, právníků, vědců, ekonomů a dalších lidí odvahy, kteří byli profesionálně očištěni a vysídleni během otřesů naší doby. Prostřednictvím jejich pokračující práce můžete pomoci dostat pravdu ven.

Přihlaste se k odběru Brownstone a získejte další novinky

Zůstaňte informováni s Brownstone Institute